Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Chinchilla Persian Kilo Problemi - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Chinchilla Persian Kilo Problemi

0 oy
Herkese iyi günler arkadaşlar benimle yaklaşık 1 ay yaşayan 3 yaşında dişi chinchilla persian kedim var. Kedime en iyi şekilde bakmaya çalışıyorum fakat kilo problemleri var fazla şişman. Ve hareketsiz sakin bir kedi ilerde bu yağların çok tehlikeli olduğunu bildiğim için ona yardımcı olmak istiyorum bir de kedim kısırlaştırılmış olduğu için kilo almaya müsait bünyesi. Sizden rica ettiğim şey bu konular hakkında tecrübesi veya bilgisi olanların bize yardım etmesi mesela hangi mamayı tavsiye edersiniz dişi kısırlaştırılmış tombiş bir kediye ya da hareketsiz olduğu için nasıl oyunlar oynatabilirim bir de siz kedilerinizi nasıl besliyorsunuz kaç öğün veriyorsunuz? ben şuan kedimi mito adult mama ile besliyorum fakat çok iyi olmadığını duydum hepinize şimdiden teşekkür ederim zaman ayırıp okuduğunuz için :)
25, Temmuz, 2017 Balık kategorisinde MinnoSs tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
kusura bakmayın yeni açtığım için hesaı yanlışıkla baık kategorisinde paylaşmışım
25, Temmuz, 2017 MinnoSs tarafından cevaplandı