Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/petsoru/public_html/qa-include/qa-db.php on line 66
Dişi Kanaryamın Kanadının Küçük Bir Yerinde Tüy Yok Onun Yerine Ten Renginde Kabuk Gibi Bir Şey Var Ayriyetten Baska Bir Sorum Daha Var 1 Dişi 1 Erkek Kanaryam Var Birbirleriyle Eşler Ve Ben Onları Çiftleştirdim Fakat Erkek Kanarya Dişi Kanarya ya Ötüyor Normal mi? - PetSoru.com
  • Kayıt

Kedi, köpek sahiplendirme sitemiz Patilen açılmıştır!
Patilen.com

---

Hoş geldiniz, petsoru.com evcil hayvanlar hakkında bir soru-cevap platformudur. Bu site üzerinden evcil hayvanınız hakkında soru sorabilir, yada diğer sorulara cevap verebilirsiniz.

Etkin kullanım ve bilgilendirme için üye olmanızı tavsiye ederiz. Hızlı üyelik için lütfen TIKLAYIN

 Subscribe in a reader

3,711 soru

7,279 cevap

825 yorum

69,739 kullanıcı

Dişi Kanaryamın Kanadının Küçük Bir Yerinde Tüy Yok Onun Yerine Ten Renginde Kabuk Gibi Bir Şey Var Ayriyetten Baska Bir Sorum Daha Var 1 Dişi 1 Erkek Kanaryam Var Birbirleriyle Eşler Ve Ben Onları Çiftleştirdim Fakat Erkek Kanarya Dişi Kanarya ya Ötüyor Normal mi?

0 oy

Dişi Kanaryamın Kanadının Küçük Bir Yerinde Tüy Yok Onun Yerine Ten Renginde Kabuk Gibi Bir Şey Var Ayriyetten Baska Bir Sorum Daha Var  1 Dişi 1 Erkek Kanaryam Var Birbirleriyle Eşler Ve Ben Onları Çiftleştirdim Fakat Erkek Kanarya Dişi Kanarya ya Ötüyor Normal mi?

13, Haziran, 2017 Kuş kategorisinde EmreYılmaz tarafından soruldu
  

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 oy
ya tüy koptu yada kaşırken oldu durumunu takip edin yarası genişlerse veteriner hekime gösterin.
10, Aralık, 2017 ByHnD tarafından cevaplandı